Vítejte u druhého videa!

Přehrajte si druhé video, kde se dozvíte, jak používám Money Management a psychologii ke svému obchodování.

Získat okamžitý přístup >>

Chcete krok po kroku vysvětlit a vidět moje strategie + mít stejné indikátory, které ke svým obchodům každý den používám?

Navíc jako BONUS uvnitř členské sekce si budete moci stáhnout EMP Squeeze indikátor, který používám pro zachycení dalšího velkého pohybu. Funguje na MetaTrader 4, 5 a TradeStation. Ukáži vám, jak jej nainstalovat, nastavit a správně používat + jaké cenové patterny mi s tímto indikátorem nejlépe fungují. Zvýšíte úspěšnost svých obchodů a budete mít v ruce nástroje, které používají profesionální obchodníci a fondy.

Získat Indikátory & Strategie

Co vše získáte?

Běžná cena za přístup ke kompletnímu kurzu s mojí osobní podporou na neomezenou dobu je 39 700 Kč.

Nyní můžete získat kompletní přístup jen za 4 800 Kč! + 1 měsíc Trading Radaru v hodnotě 1 500 Kč zdarma!

Pro snadnější financování si můžete při objednávce platbu rozdělit na 2 splátky.

Navíc celou částku 4800Kč vám proplatí broker!

BOSSA vám proplatí 100% (4800 Kč)!

Insta Forex Vám vrátí 100% (4800Kč) na Váš obchodní účet.

XTB broker Vám vrátí 50% (2400Kč) na Váš obchodní účet.

V případě jakýchkoli dotázů ohledně financování kurzu mě neváhejte kontaktovat na: dominik@tradesmart.cz.

 

Přehrajte si video, kde vám vedoucí obchodního oddělení společnosti Bossa pan Petr Karadzos vysvětlí, jak si nechat proplatit kurz od BOSSA.

 

Získat přístup za zvýhodněnou cenu

Tato nabídka platí pouze pro 35 zájemců!

Aktuálně zbývá posledních 15 míst!

Co říkají naši členové?

Věřím, že moji studenti a kolegové to řeknou nejlépe. Zde jsou jejich výsledky a zkušenosti.

Chci se také přidat mezi ziskové obchodníky

Chcete vidět, jak pracuji se svou psychikou a jak používám money management, abych dokázal zvýšit své zisky a při tom maximálně ochránil svůj kapitál?

 

Chcete vidět můj obchodní deník a trading plán, podle kterého postupuji při každém obchodě?

 

Chcete vědět, jak jsem dokázal dopředu odhadnout, že se chystá velký pád na EUR/USD a otočil jsem tak pouhých 10 000 Kč na více jak 250 000 Kč?

 

Chcete vědět i vy, jaký další velký pohyb se chystá? Jak na něm vydělat? A jak řídit své pozice?

 

Investovali byste 2850 Kč, abyste mohli potenciálně vydělávat 4000-6000 Kč za den tak, jako náš průměrný člen?

 

Ano, chci se vše dozvědět a naučit >>

"Děkuji Dominiku. Opravdu oceňuji jasnost Vašeho vysvětlení a zralost s jakou k tradingu přistupujete. Mám se od Vás mnoho co učit a doufám že v této práci budete pokračovat. Je mnoho traderů, kteří chtějí i učit. Ale Vaše schopnost jasně rozebrat danou problematiku je výjimečná."

- Radek

"Prošel jsem mnoha kurzy a webináři na internetu, ale až poté co jsem objevil Tradera Dominika a začal se podle něj učit, tak mi to teprve začlo dávat všechno smysl a začal jsem chápat jak tohle všechno funguje. Všechny videa co nahráváš,mají cenu zlata a těším se na nové a nové videa které mne krok po kroku posouvají až tam,kde mám cíl a ještě dál:) A za to ti mnohokrát děkuji!"

- Tomáš Šipický

 

"Četl jsem tvůj příběh a je skvělé, jak ses do toho opřel a uspěl. Myslim, že málo lidi může vyprávět příběh jako ty a to si dovolim říct, že jsi teprve na vzestupu. Dlouho pozoruji různé obchodníky, kteří šli s kůží na trh. Nechci aby to znělo nějak nadsazeně, ale cítim že budeš "velký". S nejvyšší pravděpodobností si viděl film Vlk z Wall street. Mám chuť napsat ,, ukaž mi tvůj šek a já skončím v práci a budu pracovat pro Tebe"

- Marek

 

"Strategie, které jsem se od Dominika naučil jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat. Je vidět, že Tradingu doopravdy rozumíš. Děkuji moc!"

- Jiří

 

"I když jsem úplný začátečník, tak jsem v kurzu všemu porozuměl a ihned začal tvé strategie praktikovat. Fungují výborně! Chtěl bych ti poděkovat za to vše, co pro nás děláš a jak si změnil můj život. Můj trading se posunul úplně na jinou úroveň. Pokračuj v dobré práci."

Ondřej V.

Uvidíme se v členské sekci?

Zbývá posledních 15 míst pro zájemce, kteří mohou získat kompletní přístup s Trading Radarem za zvýhodněnou cenu a garanci proplacení celé částky od brokera!

Chci získat okamžitý přístup Zdarma>>

Máte jakékoli dotazy? Neváhejte mě kontaktovat na: dominik@tradesmart.cz

Co říkají o kurzu naši reálný uživatelé?

"Strategie, které jsem se naučil ve tvém online kurzu jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat.  Děkuji moc!"

Jiří K., Praha, ČR

"Včera jsem objednal online kurz Jak z malého účtu udělat velký a chci vám poděkovat za všechny užitečné informace, strategie a návody! Dnes jsem jedním obchodem vydělal na celý kurz a právě čekám na další signály. Nemůžu uvěřit, že jsem vás nenašel dřív. Bylo to přesně to, co jsem hledal. Děkuji!"

Petr B., Č. Budějovice, ČR