Jak udělat z malého účtu velký?

Přehrajte si první video z online kurzu.

Toto bylo pouze první video.

Odkaz na druhé video s přístupem do celé členské sekce vám zašlu na váš e-mail.

33.33% Vaší cesty k ziskovému Tradingu

 

Děkuji vám za zájem o spolupráci! Váš e-mail jsme úspěšně zařadili do naší databáze. Aby se k vám dostaly všechny informace, tak si prosím zkontrolujte nyní, že k vám dorazil již první e-mail s doporučenou četbou. Měl by přijí na váš e-mail nejpozději do 10 minut. Pokud používáte e-mail u Seznamu, tak nezapomeňte zkontrolovat složku Hromadné nebo také Spam, občas má tentdenci bohužel neznámý e-mail padat do těchto složek. Pokud vám žádný e-mail nedorazil, tak mě kontaktujte na dominik@tradesmart.cz - zařídím, aby se k vám všechny informace dostaly a mohli jsme spolu komunikovat.

Každý den vám zašlu jeden e-mail s hodnotnými informacemi

Připravil jsem pro vás hodnotné informace, které vám v následujích dnech zašlu na váš e-mail. Právě teď jsem vám poslal první mail s doporučenou četbou a eBookem Trading průvodce pro začínající obchodníky, který si zdarma můžete stáhnout. Pokud vám e-mail nedorazil, tak mi prosím napište váš správný e-mail na dominik@tradesmart.cz a já jej zařadím do databáze a zajistím, aby se k vám všechny informace dostaly.

V průběhu následujích několika dní vám zašlu také odkaz na druhé pokračující video s přístupem do celé členské sekce.

Doufám, že to pomohlo.

Ať se vám daří!

Věřím, že moji studenti a kolegové to řeknou nejlépe. Zde jsou jejich výsledky a zkušenosti.

"Děkuji Dominiku. Opravdu oceňuji jasnost Vašeho vysvětlení a zralost s jakou k tradingu přistupujete. Mám se od Vás mnoho co učit a doufám že v této práci budete pokračovat. Je mnoho traderů, kteří chtějí i učit. Ale Vaše schopnost jasně rozebrat danou problematiku je výjimečná."

- Radek

"Prošel jsem mnoha kurzy a webináři na internetu, ale až poté co jsem objevil Tradera Dominika a začal se podle něj učit, tak mi to teprve začlo dávat všechno smysl a začal jsem chápat jak tohle všechno funguje. Všechny videa co nahráváš,mají cenu zlata a těším se na nové a nové videa které mne krok po kroku posouvají až tam,kde mám cíl a ještě dál:) A za to ti mnohokrát děkuji!"

- Tomáš Šipický

 

"Četl jsem tvůj příběh a je skvělé, jak ses do toho opřel a uspěl. Myslim, že málo lidi může vyprávět příběh jako ty a to si dovolim říct, že jsi teprve na vzestupu. Dlouho pozoruji různé obchodníky, kteří šli s kůží na trh. Nechci aby to znělo nějak nadsazeně, ale cítim že budeš "velký". S nejvyšší pravděpodobností si viděl film Vlk z Wall street. Mám chuť napsat ,, ukaž mi tvůj šek a já skončím v práci a budu pracovat pro Tebe"

- Marek

 

"Strategie, které jsem se od Dominika naučil jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat. Je vidět, že Tradingu doopravdy rozumíš. Děkuji moc!"

- Jiří

 

"I když jsem úplný začátečník, tak jsem v kurzu všemu porozuměl a ihned začal tvé strategie praktikovat. Fungují výborně! Chtěl bych ti poděkovat za to vše, co pro nás děláš a jak si změnil můj život. Můj trading se posunul úplně na jinou úroveň. Pokračuj v dobré práci."

Ondřej V.

Co říkají o kurzu naši reálný uživatelé?

"Strategie, které jsem se naučil ve tvém online kurzu jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat.  Děkuji moc!"

Jiří K., Praha, ČR

"I když jsem úplný začátečník, tak jsem v kurzu všemu porozuměl a ihned začal tvé strategie praktikovat. Fungují výborně! Chtěl bych ti poděkovat za to vše, co pro nás děláš a jak si změnil můj život. Můj trading se posunul úplně na jinou úroveň. Pokračuj v dobré práci."

Ondřej V., Brno, ČR