Získejte okamžitý přístup.

Zbývají poslední 4 místa!

Možnosti platby za kompletní přístup na neomezenou dobu s osobní podporou od Dominika Kovaříka:

Jednorázově (Nejvýhodnější cena): 4 800 Kč (185 EUR)

Na splátky (2 měsíce): Nyní zaplatíte pouze 2 750 Kč (212 Eur) a další měsíc posledních 2 750 Kč.

Insta Broker vám proplatí celou částku za kurz a XTB 50% na obchodní účet. Tito brokeři vám pomohou zafinancovat tento kurz! Návody na proplacení kurzu najdete v členské sekci.

Způsob platby si zvolte níže ve formuláři.

Pokud odešlete objednávku nyní, tak vám garantujeme proplacení kurzu od brokera a všechny BONUSY.

Aktuálně zbývají poslední 4 místa!

Vyplňte nyní objednávkový formulář a přidejte se mezi ziskové tradery i vy.

Pokud jste ze Slovenska, tak si ve formuláři níže můžete změnit měnu na Euro.

Kliknutím na tlačítko "Získat okamžitý přístup" souhlasíte s obchodními podmínkami.

Uvidíme se v členské sekci!

Máte jakýkoli dotaz? Neváhejte mě kontaktovat na: dominik@tradesmart.cz

Náš průměrný člen vydělává 4000-6000 Kč/den. Stále váháte? Přečtěte si jejich názory.

Věřím, že ostatní obchodníci z členské sekce to řeknou nejlépe. Zde jsou jejich výsledky a zkušenosti.

"Děkuji Dominiku. Opravdu oceňuji jasnost Vašeho vysvětlení a zralost s jakou k tradingu přistupujete. Mám se od Vás mnoho co učit a doufám že v této práci budete pokračovat. Je mnoho traderů, kteří chtějí i učit. Ale Vaše schopnost jasně rozebrat danou problematiku je výjimečná."

- Radek

"Prošel jsem mnoha kurzy a webináři na internetu, ale až poté co jsem objevil Tradera Dominika a začal se podle něj učit, tak mi to teprve začlo dávat všechno smysl a začal jsem chápat jak tohle všechno funguje. Všechny videa co nahráváš,mají cenu zlata a těším se na nové a nové videa které mne krok po kroku posouvají až tam,kde mám cíl a ještě dál:) A za to ti mnohokrát děkuji!"

- Tomáš Šipický

"Četl jsem tvůj příběh a je skvělé, jak ses do toho opřel a uspěl. Myslim, že málo lidi může vyprávět příběh jako ty a to si dovolim říct, že jsi teprve na vzestupu. Dlouho pozoruji různé obchodníky, kteří šli s kůží na trh. Nechci aby to znělo nějak nadsazeně, ale cítim že budeš "velký". S nejvyšší pravděpodobností si viděl film Vlk z Wall street. Mám chuť napsat ,, ukaž mi tvůj šek a já skončím v práci a budu pracovat pro Tebe"

- Marek

"Strategie, které jsem se od Dominika naučil jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat. Je vidět, že Tradingu doopravdy rozumíš. Děkuji moc!"

- Jiří

"I když jsem úplný začátečník, tak jsem v kurzu všemu porozuměl a ihned začal tvé strategie praktikovat. Fungují výborně! Chtěl bych ti poděkovat za to vše, co pro nás děláš a jak si změnil můj život. Můj trading se posunul úplně na jinou úroveň. Pokračuj v dobré práci."

Ondřej V.

Máte jakékoli otázky ohledně členské sekce? Kontaktujte mě ihned na: dominik@tradesmart.cz.

Udělám maximum pro to, aby mělo obchodování na burze stejně velký úspěch i pro vás.

Co říkají o kurzu naši reálný uživatelé?

"Strategie, které jsem se naučil ve tvém online kurzu jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat.  Děkuji moc!"

Jiří K., Praha, ČR

"Včera jsem objednal online kurz Jak z malého účtu udělat velký a chci vám poděkovat za všechny užitečné informace, strategie a návody! Dnes jsem jedním obchodem vydělal na celý kurz a právě čekám na další signály. Nemůžu uvěřit, že jsem vás nenašel dřív. Bylo to přesně to, co jsem hledal. Děkuji!"

Petr B., Č. Budějovice, ČR