ANO! Rád bych si objednal Forex kurz s osobní podporou Dominika Kovaříka a s BONUSEM: Trading Radar na 1 měsíc zdarma, kde se naučím zmiňované strategie a dozvím se klíčové koncepty pro úspěšné obchodování!

Rozumím tomu, že tím, že vstoupím do tohoto programu, dostávám informace a služby v celkové hodnotě přes 39 700 Kč. A tím, že vyplním tento objednávkový formulář získávám okamžitý přístup na neomezenou dobu k celému tréninku (v hodnotě 33 200 Kč) + navíc získávám 1 měsíc předplatného v Trading Radaru (v hodnotě 1 500 Kč). Vím, že tyto tréninky mě pomohou na mé cestě investováním a tradingem.

Jsem si vědom, že mám garanci proplacení kurzu od zmiňovaných brokerů a mohu tak získat celý tento kurz i s bonusy zdarma. Navíc si mohu platbu rozložit na 2 splátky, ale při tom získat okamžitý přístup k celému kurzu hned po vyplnění tohoto formuláře. Vím také, že dostávám přístup k více jak 500 minutám videí a pravidelným živým vysíláním v rámci radaru, kde se vše naučím v praxi. Rozumím tomu, že kurz má omezený počet míst a aktuálně zbývají poslední 4 místa.

Kliknutím na tlačítko "Získat okamžitý přístup" souhlasíte s obchodními podmínkami.

Co říkají obchodníci, kteří již kurzem prošli?

"Četl jsem tvůj příběh a je skvělé, jak ses do toho opřel a uspěl. Myslim, že málo lidi může vyprávět příběh jako ty a to si dovolim říct, že jsi teprve na vzestupu. Dlouho pozoruji různé obchodníky, kteří šli s kůží na trh. Nechci aby to znělo nějak nadsazeně, ale cítim že budeš "velký". S nejvyšší pravděpodobností si viděl film Vlk z Wall street. Mám chuť napsat ,, ukaž mi tvůj šek a já skončím v práci a budu pracovat pro Tebe"

- Marek

"Děkuji Dominiku. Opravdu oceňuji jasnost Vašeho vysvětlení a zralost s jakou k tradingu přistupujete. Mám se od Vás mnoho co učit a doufám že v této práci budete pokračovat. Je mnoho traderů, kteří chtějí i učit. Ale Vaše schopnost jasně rozebrat danou problematiku je výjimečná."

- Radek

"Strategie, které jsem se od Dominika naučil jsou úžasné a jednoduše se následují. Pokud jsem něčemu nerozuměl, napsal jsem a Dominik mi vše vysvětlil. Konečně jsem začal stabilně každý měsíc vydělávat. Je vidět, že Tradingu doopravdy rozumíš. Děkuji moc!"

- Jiří

"Prošel jsem mnoha kurzy a webináři na internetu, ale až poté co jsem objevil Tradera Dominika a začal se podle něj učit, tak mi to teprve začlo dávat všechno smysl a začal jsem chápat jak tohle všechno funguje. Všechny videa co nahráváš,mají cenu zlata a těším se na nové a nové videa které mne krok po kroku posouvají až tam,kde mám cíl a ještě dál:) A za to ti mnohokrát děkuji!"

- Tomáš Šipický

Potřebujete pomoci?

Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně kurzu, tak se na mě neváhejte obrátit. Jsem dostupný na e-mailu: dominik@tradesmart.cz nebo na Chatu. Stačí kliknout v pravém dolním rohu na modré okénko a zaslat mi váš dotaz.